Beli Orlovi Onlineshop

Фудбалери Србије састаће се у суботу од 20.45 на Маракани са селекцијом Португала у квалификационом мечу за ЕУРО 2020.

Ово ће бити већ други меч ове две репрезентације у овим квалификацијама. У Португалу је било нерешено, 1:1.

Две екипе биле су у истој групи и у квалификацијама за ЕУРО 2016.

Тада су на стадиону ЈНА гости славили 2:1 головима Нанија и Жоаа Мутиња, док је за Србију стрелац био Зоран Тошић.

Фудбалери Србије тренутно су на трећој позицији у групи, са освојена четири бода у три утакмице! Актуелни европски шампион има два ремија – против “орлова” и Украјине.

Не баш идеалан почетак ни за једну ни за другу репрезентацију, што значи само једно – обе екипе морају ићи на победу.

Уколико мислите да ће Љубиша Тумбаковић дебитовати победом као селектор, Меридиан даје квоту 3.50. Португал ипак има улогу фаворита, са квотом 2.30.
“Орлови” морају да нападну од првог минута, а Меридиан даје лепу квоту на игру домаћин даје гол у оба полувремена – 5.48.

И један и други тренер имају своје адуте у нападу.

Александар Митровић овај меч дочекује у сјајној форми. Био је стрелац пет пута у исто толико утакмица за Фулам. Квота да ће бити погодити мрежу Руија Патрисија је 2.70.

Нови нападач Реал Мадрида, Лука Јовић, такође представља велику претњу противнику. Многи управо њега виде као играча који може да преломи утакмицу на страну Србије – 3.50 је квота да ће се уписати у стрелце.

Душан Тадић је био стрелац у првом сусрету двеју екипа, а у Ајаксу блиста. Уколико мислите да може да настави голгетерску серију, Меридиан нуди квоту 15 на игру Тадић постиже погодак и асистира.

Наравно, и селектор Фернандо Сантош има на располагању невероватну генерацију.

Бернандо Силва је један од главних играча Пепа Гвардиоле у Манчестер ситију, о Роналду не треба трошити речи, ту је и сензационални Жоао Феликс.

Силва као везни играч често постиже голове и за репрезентацију и за Сити, а квота да ће бити стрелац на Маракани је 4.00.

Кристијано Роналдо и даље важи за једног од најбољих нападача света, и свакако је предводник Португала. Меридиан нуди посебно занимљиву игру, да нападач Јувентуса постигне гол у оба полувремена је квота 10.

У сваком случају, у Београду нас очекује прави спектакл у којем обе екипе имају императив доброг резултата.

Субота, 20.45, стадион “Рајко Митић”, фудбалери Србије са Тадићем, Јовићем, Матићем, Миливојевићм чекају шампиона Европе!