Српски фудбалери су у Истанбулу играли нерешено, иако су водили са 2:0 против Турске.

Фудбалска репрезентација Србије играла је вечерас нерешено 2:2 са Турском, у четвртом колу Лиге нација. Србији је то био последњи сусрет пред најважнију утакмицу у години, против Шкотске у финалу баража за пласман на Европско првенство. Утакмица Србија – Шкотска играће се 12. новембра у Београду. Српски фудбалери су у Истанбулу играли нерешено, иако су водили са 2:0 против Турске. Стрелци су били Сергеј МилинковићСавић у 22. и Александар Митровић из пенала у 49. минуту. Изједначење и бод Турској донели су Хакан Чалханоглу у 57. и Озан Туфан у 76. минуту. Русија и Мађарска су у другој утакмици четвртог кола Групе три Лиге Б играле нерешено без голова. Србија је последња на табели са два бода. Русија води са осам, испред Мађарске која има седам, док је Турска са три на трећем месту. Репрезентација Србије ће до краја Лиге нација играти још 15. новембра против Мађарске у гостима и три дана касније у Београду са Русијом.