fbpx

Репрезентативац Србије Никола Миленковић био је стрелац у ремију Фјорентине и Парме, у утакмици 26. кола Серије А

Утакмица у Фиренци завршена је резултатом 3:3, а Блеки је гол постигао у 42. минуту, када је “виола” други пут повела.

Пре тога су голове постигли Лукас Мартинез Кварта и Јурај Куцка из пенала.

Изједначење “млекаџијама” је у 72. минуту донео Јасмин Куртић, а преокрет Валентин Михаила у 90.

Ипак, Фјорентина је до бода дошла у четвртом минуту надокнаде захваљујући голу Симонеа Јакопонија.

За домаћина су цео меч одиграли Миленковић и Душан Влаховић.

У истом термину се Милан на гостовању Верони вратио на победнички колосек, тријумфом од 2:0.

Славље “росонерима” донели су Раде Крунић и Диого Дало.

За Верону је свих 90 минута одиграо Дарко Лазовић, док је Иван Илић на терену провео нешто више од последњих пола сата.

Такође, у истом термину су се састали Кротоне и Торино, а домаћи тим је славио са 4:2.