fbpx

Фудбалер Легије из Варшаве, Филип Младеновић, наставио је са врхунским партијама у пољском шампионату, овај пут против Погона.

Легија је победила са 4:2, а Младеновић је био стрелац првог гола, већ у 4. минуту утакмице.

Сва четири гола је великан из Варшавве постигао до 29. минута, а у 46. је Фрачжак вратио наду погону.

Све се завршило на новом почасном поготку из пенала у 83. минуту, тада је Дригас био стрелац за коначан резултат ефикасног меча.

Био је ово дуел прве две екипе пољског шампионата, Легија је само учврстила доминацију и показала да је у овој сезони незаустављива.

Има 51 бод из 23 меча, Погон има 10 мање и још седам утакмица је преостало да се одигра.

Легија је једну руку већ ставила на пехар првака, а Младеновић је девети стрелац лиге са седам погодака, уз пет асистенција.

Када су у питању асистенције, други је у лиги, девет има Швох из Висле.