fbpx

Александар Митровић је после спектакуларних голова у дресу репрезентације наставио са головима и у Фуламу, али то није било довољно за позитиван резултат против Астон Виле, пошто је тим из Бирмингема славио 3:1.

Као да се препородио у дресу националног тима, Митровић је сада кренуо да постиже голове и у дресу клуба за који је последњи пут био стрелац још у септембру.

Мингс је у 61. минуту направио кардиналну грешку пошто је пас ка голману Мартинезу прекинуо Митровић који је прилично лако исконтролисао ситуацију, предриблао голмана и постигао погодак.

Митровићу је ово тек трећи гол у дресу Фулама ове сезоне, али шести у последња четири меча.

Ипак, у наставку меча Астон Вила је стигла до победе након два гола Трезегеа у 78. и 81. минуту, док је питање победника решио Воткинс три минута пре краја меча.

Астон Вили је ово била 13. победа и тренутно су 9. на табели Премијер лиге са 44 бода, док Фулам очекује озбиљна борба за опстанак, с обзиром на то да седам кола пре краја имају три бода мање од Њукасла, првог изнад црте, уз меч више, док Брајтон, који заузима 16. место са шест бодова више од Фулама, има две утакмице мање.