FK Crvena Zvezda

Zvezdina mirna zima

Posle fantastične jeseni, Zvezdni fudbaleri mogu mirno na zimsku pauzu

Crvena zvezda sinoć nije dozvolila Partizanu da joj se ponovo primakne na šest bodova razlike, iako je u finiš 156. derbija ušla sa negativnim rezultatom.

Partizan je u 61. minutu poveo golom Sume iz penala, tada je trener Crvene zvezde reagovao uvođenjem Branka Jovičića umesto Slavoljuba Srnića, a na izjednačenje se čekalo do 84. minuta, kada je Boaći savladao Stojkovića i postavio konačnih 1:1.

Posle meča, Zvezdin neumorni vezista Branko Jovičić bio je zadovoljan ishodom i naglasio da on i njegovi saigrači sada mogu miro da čekaju početak zimskih priprema za drugi deo sezone i “evropsko proleće“.

“U neku ruku možemo da budemo zadovoljni onim što smo pokazali u jučerašnjem derbiju.

Ipak, pre nego što smo primili gol imali smo nekoliko izglednih šansi da dođemo u vođstvo.

Može da nas raduje to što smo nakon primljenog gola uspeli da se vratimo u utakmicu, što smo se borili i uspeli da postignemo pogodak.

Sada mirno možemo da čekamo pripreme i nastavak prvenstva“, istakao je Jovičić.