FK Crvena Zvezda

Golčina! Pa, Zvezda će sad još više da “zagrize“ za njega (Video)

Momak koji je na listi Zvezdinih pojačanja ove zime, danas je postigao prelep gol i doneo pobedu svom timu

U utakmici 15. kola grčke Superlige, Olimpijakos je na svom trenu savladao ekipu Janjine sa 1:0, a čovek odluke bio je Marko Marin, koji se od ovog vikenda ponovo pominje kao moguće pojačanje Crvene zvezde.

On je bio strelac jedinog gola u 63. minutu utakmice, kada je iskosa sa desne strane, preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao golmana Janikoglua za konačnih 1:0.

Marin je na terenu proveo svih 90 minuta, za razliku od drugog potencijalnog Zvezdinog pojačanja, napadača Bena, koji je ceo meč odgledao sa klupe za rezerve.

Ni bivši napadač Partizana Uroš Đurđević nije bio u startnoj postavi, ali je od 74. minuta dobio priliku da zaigra umesto Iranca Ansarifarda.

Olimpijakos se ovom pobedom vratio na prvo mesto na tabeli sa 32 osvojena boda, jednim više od AEK-a i PAOK-a.